Home O Kancelarii
Czy dostrzegasz problem braku uregulowań w zakresie dotyczącym obrotu wierzytelnościami?
 
O Kancelarii PDF Print E-mail

Kancelaria InCorpore Banach Szczypiński Partnerzy powstała z myślą o doskonaleniu biznesu. Została założona przez radców prawnych i doradców podatkowych, którzy mają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług prawnych i podatkowych dla biznesu.


W swojej karierze zawodowej założyciele InCorpore pracowali zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, uczestniczyli w szeregu prac legislacyjnych, pracowali przy dużych transakcjach prywatyzacyjnych, reprezentowali przedsiębiorstwa w sporach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami podatkowymi. InCorpore łączy unikatowe doświadczenie w doradztwie dla biznesu i najwyższe standardy w obsłudze klienta z wiedzą na temat ustawodawstwa polskiego i międzynarodowego oraz realiów polskiego rynku gospodarczego. InCorpore utożsamia doskonałą znajomość prawa od jego stanowienia po stosowanie.


InCorpore gwarantuje klientom kompleksowe rozwiązania prawne i podatkowe, wysoką jakość świadczonych usług, otwartość, mobilność i terminowość.